GG: 21255672


kategoria:   Juniorki młodsze   Juniorzy młodsi   Seniorki   Seniorzy   Toruńska Liga Unihokeja  
2010-04-02 12:59

Pomorska Kadra Unihokeja2010-02-05 19:06

POMORSKA LIGA UNIHOKEJA – JUNIORKI MŁODSZE



1) Gimnazjum 19 Gdynia Dąbrowa

2) Gimnazjum 33 Gdańsk Osowa

3) Rumia

4) UKS 8 Wejherowo

5) Nolet Żabi Róg I

6) Nolet Żabi Róg II

7) SKS Mikołajki Pomorskie

8) Gimnazjum 20 Gdynia Chwarzno







G.19 GDYNIA DˇBROWA – G.33 GDAŃSK OSOWA 1 : 3

0 – 1 Ania Szychta – asysta Klaudia Mielnik

0 – 2 Ania Szychta

1 – 2 Magda Laskowska

1 – 3 Klaudia Mielnik – asysta Ania Szychta



RUMIA – UKS 8 WEJHEROWO 1 : 4

0 – 1 Sandra Szyc – asysta Natalia Dziosa

0 – 2 Ola Cackowska

0 – 3 Sandra Szyc

0 – 4 Sandra Szyc – asysta Martyna Konieczna

1 – 4 Ania Romanowska





G.20 GDYNIA CHWARZNO – G.33 GDAŃSK OSOWA 2 : 3

0 – 1 Ania Szychta

1 – 1 Karolina Damps – asysta Karolina Werengowska

1 – 2 Weronika Noga

1 – 3 Ania Szychta

2 – 3 Agnieszka Wieczorkiewicz – asysta Natalia Chwietczuk



NOLET I – GIMNAZJUM MIKOŁAJKI POM. 4 : 0

1 – 0 Weronika Chmielewska

2 – 0 Natalia Łoś

3 – 0 Weronika Chmielewska

4 – 0 Mariola Kowalczyk – asysta Natalia Łoś



NOLET II – G.20 GDYNIA CHWARZNO 2 : 0

1 – 0 Kaja Sikorska

2 – 0 Kasia Żurawska



G.33 GDAŃSK OSOWA – RUMIA 7 : 2

1 – 0 Ania Szychta – asysta Klaudia Mielnik

2 – 0 Ania Szychta – asysta Weronika Noga

3 – 0 Ania Szychta – asysta Klaudia Mielnik

3 – 1 Agata Szwejkowska

4 – 1 Ania Szychta – Weronika Noga

5 – 1 Ania Szychta – asysta Klaudia Mielnik

6 – 1 Ania Szychta

7 – 1 Ania Szychta

7 – 2 Ania Romanowska – asysta Natalia Licbarska



G.19 GDYNIA DˇBROWA – UKS 8 WEJHEROWO 0 : 4

0 – 1 Marta Joskowska – asysta Michalina Wendt

0 – 2 Marta Blaszke – asysta Weronika Szymikowska

0 – 3 Ola Cackowska

0 – 4 Weronika Szymikowska – asysta Angelika Lesnau



NOLET II – GIMNAZJUM MIKOŁAJKI POM. 11 : 3

1 – 0 Ada Otręba

2 – 0 Natalia Kulwicka

3 – 0 Natalia Kulwicka – asysta Kasia Szawłowska

4 – 0 Kasia Żurawska

4 – 1 Justyna Guzior

4 – 2 Wiktoria Sergiel

5 – 2 Ania Mikołajczyk

6 – 2 Natalia Kulwicka

7 – 2 Kaja Sikorska

7 – 3 Wiktoria Sergiel

8 – 3 Natalia Kulwicka

9 – 3 Kaja Sikorska – asysta Kasia Szawłowska

10 – 3 Natalia Kulwicka

11 – 3 Kasia Leonowicz – asysta Ania Mikołajczyk



NOLET I – G.20 GDYNIA CHWARZNO 1 : 0

1 – 0 Weronika Chmielewska – asysta Mariola Kowalczyk



G.19 GDYNIA DˇBROWA – GIMNAZJUM MIK.POM.1 : 2

1 – 0 Eliza Zakrzewska

1 – 1 Wiktoria Stoeh – asysta Wiktoria Sergiel



UKS 8 WEJHEROWO – NOLET 2 : 3

0 – 1 Kasia Żurawska – asysta Sandra Mikołajczyk

0 – 2 Ada Otręba – asysta Kasia Szawłowska

1 – 2 Sandra Szyc

1 – 3 Natalia Kulwicka

2 – 3 Sandra Szyc



RUMIA – NOLET 0 : 4

0 – 1 Natalia Łoś – asysta Sandra Bartkowska

0 – 2 Marta Krajewska – asysta Justyna Brzezicka

0 – 3 Marta Krajewska – asysta Justyna Brzezicka

0 – 4 Karolina Majchrzak – asysta Asia Węglewska





Lp Zespół Punkty

Bramki Miejsce

1 Nolet I 6 9 : 0 I

2 Nolet II 6 16 : 5 II

3 Osowa 6 13 : 5 III

4 Wejherowo 4 10 : 4 IV

5 Mikołajki 2 5 : 16 V

6 Chwarzno 0 2 : 6 VI

7 Dąbrowa 0 2 : 9 VII

8 Rumia 0 3 : 15 VIII

Pomorska Kadra Unihokeja2010-01-12 23:27

POMORSKA LIGA UNIHOKEJA ; MŁODZICZKI



1)SP 47 Gdynia Dąbrowa

2)SP 81 Gdańsk Osowa

3)EKOLOG Rumia

4)UKS 8 Wejherowo

5)Kulesza Nolet Żabi Róg



I TURNIEJ ; 11.01.2010 ; SP 47 Gdynia Dąbrowa

II TURNIEJ ; 10.03.2010 ; SP 81 Gdańsk Osowa

III TURNIEJ ; 13.04.2010 ; Rumia lub Wejherowo

IV TURNIEJ ; 13.05.2010 ; Rumia lub Wejherowo

V TURNIEJ ; 03.06.2010 - SP 47 Gdynia Dąbrowa



REGULAMIN POMORSKIEJ LIGI UNIHOKEJA MŁODZICZEK :

1)ORGANIZATORZY I SPONSORZY :

- Pomorski Okręgowy Związek Unihokeja w Gdańsku

- ENERGA Olimpia Osowa

- MADAR Polska

- SP 47 Gdynia Dąbrowa

- SP 81 Gdańsk Osowa



2)CZAS GRY 2 x 12 MIN



3)CZAS ZATRZYMYWANY NA OSTATNIE 3 MINUTY GRY ORAZ PO STRZELENIU BRAMKI I NAŁOŻENIU KARY

4)KARY ; 1 MINUTA , 2 MINUTY , KARA MECZU

5)OBOWIˇZUJE SYSTEM GRAND PRIX :

- I miejsce w turnieju ; 10 pkt

- II miejsce w turnieju ; 8 pkt

- III miejsce ; 6 pkt

- IV miejsce; 4 pkt

- V miejsce ; 3 pkt

- nie przybycie na zawody ; 0 pkt

6)W KAŻDYM TURNIEJU BĘDZIE PROWADZONA STATYSTYKA STRZELECKA I KANADYJSKA

7)NAGRODY I WYRÓŻNIENIA :

- 3 najlepsze drużyny otrzymają Puchary i medale

- nagrody rzeczowe ufundowane przez Firmę MADAR Polska otrzymają :

najlepszy strzelec , najlepszy zawodnik pkt kanadyjskiej , najlepszy obrońca , najlepszy bramkarz , najlepszy zawodnik wybrany przez trenerów

- tabele , wyniki oraz statystyki indywidualne i zespołowe będą prowadzone na stronie internetowej firmy MADAR Polska www.unihokej.pl



I TURNIEJ ; 11.01.2010 ; SP 47 Gdynia Dąbrowa ; SP 81 Gdańsk 3 : 0 ( 3 : 0 , 0 : 0 )

1 ; 0 Patrycja Laskowska ; asysta Ewelina Nowaczyk

2; 0 Ewelina Nowaczyk ; asysta Agata Zielińska

3 ; 0 Weronika Leśnik ; asysta Klaudia Kalkowska



Ekolog Rumia ; Kulesza Nolet Żabi Róg 2 : 4 ( 1 : 4 , 1 : 0 )

0 ; 1 Ania Mikołajczyk ; asysta Krysia Bednarska

0 ; 2 Kasia Żurawska

0 ; 3 Ania Mikołajczyk ; asysta Krysia Bednarska

1 ; 3 Sophie Lidzbarska

1 ; 4 Kasia Żurawska ; asysta Paulina Darmofał

2 1; 4 Wiktoria Słowy



SP 47 Gdynia ; Ekolog Rumia 2 : 2 ( 1 : 1 , 1 : 1 )

0 ; 1 Sophie Lidzbarska

1 ; 1 Patrycja Laskowska

2 ; 1 Agata Zielińska ; asysta Patrycja Laskowska

2 ; 2 Sophie Lidzbarska ; asysta Asia Walczak



SP 81 Gdańsk ; Kulesza Nolet Żabi Róg 0 : 9 ( 0 : 4 , 0 : 5 )

0 ; 1 Ania Mikołajczyk

0 ; 2 Ania Mikołajczyk - asysta Kasia Żurawska

0 ; 3 Kasia Żurawska

0 ; 4 Kasia Szawłowska

0 ; 5 Adianna Siudzińska

0 ; 6 Ania Mikołajczyk ; asysta Kasia Żurawska

0 ; 7 Kasia Szawłowska ; asysta Paulina Darmofał

0 ; 8 Wiktoria Kalisz

0 ; 9 Ania Mikołajczak



SP 47 Gdynia ; Kulesza Nolet Żabi Róg 0 : 6 ( 0 : 4 , 0 : 2 )

0 ; 1 Kasia Żurawska ; asysta Ania Mikołajczyk

0 ; 2 Ania Mikołajczyk ; asysta Adrianna Siudzińska

0 ; 3 Kasia Żurawska

0 ; 4 Kasia Żurawska ; asysta Ania Mikołajczyk

0 ; 5 Ania Mikołajczyk

0 ; 6 Kasia Żurawska ; asysta Ania Mikołajczyk



SP 81 Gdańsk - Ekolog Rumia 0 : 5 ( 0 : 3 , 0 : 2 )

0 ; 1 Sophie Lidzbarska

0 ; 2 Sophie Lidzbarska ; asysta Wiktoria Słowy

0 ; 3 Iga Kołodziejska

0 ; 4 Iga Kołodziejska ; asysta Olga Gładka

0 ; 5 Natalia Damps ; asysta Wiktoria Słowy



SP 81 Gdańsk Osowa :

Oliwia Ryszewska , Oliwia Wesołowska , Karina Chmielewska , Agata Malinowska , Jagoda Kamińska , Dominika Karpińska , Ola Kokitko , Hania Kopiec , Weronika Kowalczyk , Ania Lehmann , Marcelina Choszcz

Trener : Piotr Ludwichowski



SP 47 Gdynia Dąbrowa :

Ola Gozdek , Patrycja Laskowska , Agata Zielińska , Weronika Leśnik , Klaudia Kalkowska , Ewelina Nowaczyk , Ola Buczkowska , Agnieszka Dziarnowska , Sandra Łach , Oliwia Purtak

Trener : Paweł Ludwichowski



Kulesza Nolet Żabi Róg :

Anika Kosecka , Żaneta Bobkowska , Kasia Szawłowska , Adrianna Siudzińska , Ania Mikołajczyk , Kasia Żurawska , Luiza Miś , Klaudia Miś , Zuzanna Kubiak , Ola Latarska , Klaudia Chmielewska , Wiktoria Kalisz , Krysia Bednarska , Kamila Derkowska , Paulina Darmofał

Trener : Marcin Zmiarowski



Ekolog Rumia :

Zuzanna Wojtczak , Klaudia Hirsz , Iga Kołodziejska , Sophie Lidzbarska , Wiktoria Słowy , Nikola Nowosad , Asia Walczak , Natalia Damps , Patrycja Brzozowska , Olga Gładka , Olga Grudniak

Trener : Andrzej Rybiński





KLASYFIKACJA STRZELCÓW PO I TURNIEJU :

1)Ania Mikołajczyk 8 bramek

2)Kasia Żurawska 7

3)Sophie Lidzbarska 5

4)Patrycja Laskowska 2

5)Kasia Szawłowska 2

6)Iga Kołodziejska - 2

7)Ewelina Nowaczyk 1

8)Weronika Leśnik 1

9)Agata Zielińska 1

10)Wiktoria Słowy 1

11)Adrianna Siudzińska 1

12)Natalia Damps 1

13)Wiktoria Kalisz 1

ASYSTY :

1)Ania Mikołajczyk 3

2)Krysia Bednarska 2

3)Paulina Darmofał 2

4)Wiktoria Słowy 2

5)Kasia Żurawska 2

6)Olga Gładka 1

7)Ewelina Nowaczyk 1

8)Agata Zielińska 1

9)Klaudia Kalkowska 1

10)Patrycja Laskowska 1

11)Asia Walczak 1

12)Adrianna Siudzińska 1

Płociczno Cup - II Ogólnopolski turniej2009-11-09 21:10

W ten weekend odbył się turniej w Tucznie, na którym wiele młodych drużyn starało się wygrać. Podzielono turniej na dwie grupy ze względu, iż była duża liczba drużyn. Młode dziewczynki starały się pokazać na co je najbardziej stać.

I dzień
MMKS Podhale Nowy Targ- Pomorska Kadra Wojewódzka 8:2
Nolet Żabi Róg- WSU Wierzchowo 5:0
ENERGA Olimpia Osowa Gdańsk - PUKS Trzebinia 0:5
Jedynka Trzebiatów- Orlęta Warszawa 1:0
UKS Maratończyk Płociczno- WSU Wierzchowo 2:1
Nolet Żabi Róg - MMKS Podhale Nowy Targ 4:0
Jedynka Trzebiatów - PUKS Trzebinia 3:2
Pomorska Kadra Pomorza-UKS Maratończyk 3:2
Orlęta Warszwa- ENERGA Olimpia osowa Gdańsk 9:0
WSU Wierzchowo- MMKS Podhale Nowy Targ 1:6
UKS Maratończyk -Nolet Żabi Róg 0:6
PUKS Trzebinia - Orlęta Warszawa 1:0
Pomorska Kadra Wojewódzka- WSU Wierzchowo 5:2
ENERGA Olimpia Osowa Gdańsk - Jedynka Trzebiatów 0:8
MMKS Podhale Nowy Targ - UKS Maratończyk 2:5
Nolet Żabi Róg - Pomorska Kadra Wojewódzka 5:2

Kolejny dzień przyniósł już walki o miejsca. W pierwszym półfinale pojedynek wygrał Nolet z Trzebinią. W drugim natomiast MMKS Podhale pokonało Jedynkę Trzebiatów.
Trzecie miejsce zajęła Trzebinia wygrywając 4:3. Natomiast pierwsze po rzutach karnych MMKS Podhale!

Gratulujemy!